Van 4 t/m 11 november organiseert Dorcas voor de 23e keer de jaarlijkse voedselactie. Deze voedselactie is een concreet gebaar van christelijke meeleven aan de allerarmsten in Oost-Europa. Het geeft hen hoop te weten dat er mensen elders zijn die om hen geven. 
De gemeente Ilpendam en Watergang doen samen met de R.K. Parochie Ilpendam mee aan deze actie. Boodschappen kunnen worden ingeleverd voorafgaand aan de kerkdiensten. U kunt de boodschappen ook op een ander tijdstip inleveren. Dat kan in overleg met de fam. Hardebol in Watergang en de familie Den Ouden in Purmerend. De telefoonnummers vindt u in onze gemeentegids.

Hierbij het boodschappenlijstje:

Zonnebloemolie(plastic literfles), limonadesiroop(geen plastic fles), groenten(blik 800 gr), witte/bruine bonen(blik 800 gr), fruitcocktail(blik 800 gr), rijst(1 kg pak), macaroni/spaghetti(500 gr), suiker(1 kg pak), Liga(geen milkbreak), theebiscuit, jam, thee, tandenborstel en tandpasta.

Voor meer info: www.dorcasvoedselactie.nl