Pingjum 8 juni t/m 10 juni 2018

 

Een update over het gemeente weekend 2018

Op dit moment hebben 57 gemeenteleden zich opgegeven voor het 3e gemeente weekend van onze beide gemeenten

Op maandag 9 april zijn een aantal mensen van de organisatie van het gemeente weekend naar Pingjum geweest. De accommodatie waar we naar toe gaan heeft heel veel verschillende slaapkamers en kamertjes, maar het gaat lukken om iedereen een slaapplek te geven. Onze groep bestaat uit 40 volwassenen en 17 kinderen. Het programma ligt in grote lijnen vast, hier willen we in onze volgende update verder op in gaan. Wel willen wij verklappen dat we op zaterdag een bezoek aan de Willem Barentz werf in Harlingen willen brengen. Wil je meer weten tik dan even op onderstaande link

 

Groeten van Jessica, Robert, Diede en Theo

 

Een kijkje bij onze groepsaccomodatie

 

of op de Willem Barentz werf